MUSETTI CAFFÉ

Objavte naše služby

MUSETTI CAFFÉ

KÁVA V RUKÁCH PROFESIONÁLOV

Vlastníte kaviareň, cukráreň, bar, reštauráciu alebo iné zariadenie, kde je dobrá a kvalitná káva nutnosťou? Predávate kávu, s ktorej kvalitou nie ste spokojní? Nevyhovuje Vám ani starostlivosť a servis zo strany dodávateľa? Sme tu pre Vás! Preto neváhajte a kontaktujte nášho poradcu na kávu

Navštívime Vás, aby ste ochutnali tú pravú chuť Talianska – jednu z najlepších svetových káv v dokonalom podaní. Ak ešte prevádzku otvorenú nemáte, pozývame Vás do najbližšej kaviarne, kde sa káva Musetti ponúka vo Vašom regióne. Alebo prijmite pozvanie priamo do našej firmy na degustáciu nielen kávy, ale aj všetkých našich produktov.

V prípade záujmu o spoluprácu Vám prezradíme tajomstvo prípravy skutočného talianskeho espressa, zdarma zaškolíme Váš personál, zabezpečíme profesionálne kávové zariadenie (prenájom, splátkový predaj, servis), reklamné predmety, porcelán, svetelné reklamy, barmanské oblečenie a podobne.

K dispozícii sme Vám na našej infolinke, preto ak máte záujem o spoluprácu, neváhajte a kontaktujte nás.

MUSETTI CAFFÉ

SERVIS KÁVOVAROV

Cieľom našej spoločnosti Musetti Slovakia vždy bolo a zostáva poskytovať svojim obchodným partnerom profesionálne služby a produkty špičkovej kvality. Naši skúsení technici zabezpečia profesionálny servis väčšiny značiek kávovarov od najmenších kapsulových, automatických až po veľké pákové stroje.

MUSETTI CAFFÉ

PRENÁJOM NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Krátkodobé alebo dlhodobé zapožičanie kávovarov, ktoré  Vám zabezpečí kvalitnú kávu na každú príležitosť.

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM

na rodinnú/firemnú akciu, svadbu, catering

V cene: jednoduchá montáž, zaškolenie našim technikom
Nezahrnuté v cene: doprava – 0,60€/km, káva

Ceny sú uvedené bez DPH.

DLHODOBÝ PRENÁJOM

MUSETTI CAFFÉ

ŠKOLIACI SYSTÉM

„Nie je vždy dôležité čo povieš, ale ako to povieš“.

Nie je dôležité s akou značkou kávy pracuješ, ale ako s ňou pracuješ! Náš team profesionálnych baristov sa postará vždy o to, aby práve káva vo Vašej kaviarni získala to najlepšie ohodnotenie od Vašich zákazníkov.

Šálka dobrej kávy totiž zohráva v každodennom živote u nejedného z nás dôležitú úlohu. Každý ju má rád trochu inak a až deviati z desiatich Európanov neodolajú aspoň raz za deň si ju vychutnať.

Zvyšuje hladinu energie a povzbudzuje nielen ducha, ale i telo. Pre niektorých káva znamená raňajší dúšok energie, bez ktorého si nevedia predstaviť začiatok nového dňa, pre iných predstavuje chvíľu oddychu, v práci alebo s priateľmi. Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, odkiaľ káva pochádza, koľkými rukami musí také kávové zrno prejsť, kým sa dostane do Vašej šálky? Čo všetko ovplyvňuje a čo musí ladiť, aby pôžitok z kávy bol dokonalý? Prečo Vám šálka kávy chutí viac a iná menej? Prečo niekedy po šálke kávy prebdieme celú noc, iní si zas dokážu vychutnať šálku kávy tesne pred spánkom? Aká káva by bola vhodná do Vašej kaviarne či reštaurácie, aby chutila Vám a Vašim zákazníkom? To je len časť otázok, na ktoré Vám zodpovieme ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami.

MUSETTI CAFFÉ

PRENÁJOM KÁVOVARU

Po dohode sme Vám ochotný nainštalovať kompletné zariadenie pre prípravu špičkového talianského espressa v zložení: profesionálny kávovar s digitálným ovládaním, mlynček na kávu s priamim mletím, zmäkčovač vody. Tento set sme schopný zapožičať na dobu neurčitú, zdarma, pri plnení z Vašej strany minimálnych odberov kávy mesačne. Zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú s možnosťou jednoduchého vypovedania s trojmesačnou výpovednou lehotou. Servis zariadenia po celú dobu zapožičania vykonáva naša spoločnosť na vlastné náklady okrem spotrebného materiálu. Všetky naše zariadenia je možné odkúpiť v hotovosti aj na splátky bez navýšenia.

Vaša prevádzka bude vybavená dostačujúcim množstvom šálok na espresso, cappuccino a horúcu čokoládu, sklom na latte macchiato a vodu ku káve. Podľa Vášho priania dodáme oblečenie pre personál (tričká dámske a pánske, zástery), štandardne v čiernej farbe s logom Musetti Caffé. S každou dodávkou kávy a pochopiteľne, na začiatku spolupráce zdarma zaškolíme Váš personál, prekontrolujeme kávovar a správne nastavíme mlynček.

Cieľom spoločnosti Musetti Slovakia s.r.o. vždy bolo a zostáva poskytovať svojim zmluvným partnerom maximálne profesionálne služby a produkty len špičkovej kvality. Dozrieme na správnosť prípravy kávových produktov a umenie personálu, chceme len aby ste profitovali z predaja jednej z najlepších káv na trhu a šírili naše dobré meno medzi Vašich zákazníkov. Snažíme sa, aby sa káva značky Musetti podávala len v lepších podnikoch na Slovensku, len tam, kde dokážu správne pripraviť a oceniť túto exkluzívnu taliansku značku!

Akcia: Kávovar na dva mesiace zadarmo

A niečo navyše! Ak nie ste na sto percent rozhodnutí, máte možnosť si kávovar vyskúšať. Po dohode sme schopní Vám profesionálny kávovar vypožičať na dva mesiace úplne zadarmo. V prípade záujmu využite náš kontakt!

MUSETTI CAFFÉ

MUSETTI TEAM

„Musetti Caffé – La Cultura del Caffé Italiano“

Jedným z cieľov našej spoločnosti je poskytovať vysoko kvalitné produkty formou nadštandardných služieb. Na základe udržiavania princípov našej spoločnosti a podľa aktuálnych trendov prípravy kávy disponujeme ako jediný na Slovensku vlastným teamom profesionálnych barisov, ktorí reprezentujú značku Musetti Caffé a aktívne pôsobia v oblasti gastronómie.

Aj vy túžite po tom, aby vaši zákazníci rozprávali o káve vo vašej kaviarni všetkým svojim známym ako o genialite a skvoste? Náš team baristov sa postará o to, aby váš personál podával výkony skutočných odborníkov.

MUSETTI CAFFÉ

OCHUTNAJTE MUSETTI

Pozývame Vás do najbližšej kaviarne, kde sa káva Musetti ponúka vo Vašom regióne. Alebo prijmite pozvanie priamo do našej firmy na degustáciu nielen kávy, ale aj všetkých našich produktov.

MUSETTI CAFFÉ

OFFICE PROGRAM

Cieľom je poskytnúť milovníkom kávy možnosť dopriať si šálku obľúbeného moku na svojom pracovisku, v kvalite, porovnateľnej s kvalitou kávy v najlepších kaviarňach.