MUSETTI SLOVAKIA s. r. o.

Office program

Aký je cieľ programu?

Cieľom je poskytnúť milovníkom kávy možnosť dopriať si šálku obľúbeného moku na svojom pracovisku, v kvalite porovnateľnej s kvalitou kávy v najlepších kaviarňach.

Čo môžete urobiť pre to Vy?

Predovšetkým sa zamyslieť, akú kávu chcete mať vo Vašej šálke. Ak Vám ide len o nejakú kávu „aby niečo bolo a za čo najmenej peňazí“ – prosíme Vás, nevolajte a nepíšte nám. Máme radi len dobrú kávu a nedokážeme ponúknuť nič iné, len kvalitu. Ak je teda Vaším snom lahodné a voňavé espresso na pracovnom stole, kontaktuje nás.

Čo urobíme my

Ozve sa Vám kávový poradca Musetti caffé a podľa Vašich požiadaviek Vám doručí návrh o spolupráci a termín doručenia kávovaru. Pokiaľ s ním súhlasíte, do týždňa (a možno už zajtra) bude rozvoniavať vo Vašej kancelárii nenapodobiteľná aróma čerstvo pripravenej kávy, za kvalitu ktorej sa nebudete hanbiť pred kolegami ani pred dôležitým obchodným partnerom.

Ako to funguje ďalej

U nás platíte len za kávu a filtre do kávovaru. Dopravu, montáž, školenie personálu, práce údržby, prípadné opravy (pokiaľ nie sú zavinené nevhodným používaním stroja) poskytujeme zdarma. Cena za 1kg kávy Musetti sa pohybuje v prípade vypožičania kávovaru v rozmedzí 19 – 29€ bez DPH podľa druhu zmesi, ktorú si zvolíte (viď „zmesi Musetti“).

Office-program Musetti využívajú spoločnosti, ktoré sa snažia zabezpečiť svojím zamestnancom čo najlepšie pracovné podmienky a považujú sa za najlepších zamestnávateľov na Slovensku. Tieto firmy vedia, že kvalitná káva je dôležitou súčasťou pohody na pracovisku, výrazne zvyšuje efektivitu práce a pozitívnu náladu tímu.

Podmienky prenájmu

Individuálne podmienky Vám radi vypracujeme
presne podľa Vašich potrieb a k Vašej spokojnosti.

PONUKA OFFICE PROGRAM

Vážime si našu dlhodobú spoluprácu s:

Vážime si našu
dlhodobú spoluprácu s:

Nokia Slovakia, a.s.

Komunikačné riešenia pre telekomunikačných operátorov, poskytovateľov internetových služieb a spoločnosti poskytujúce hlasové, dátové a video aplikácie pre svojich zákazníkov a zamestnancov, školenia.

NN Životná poisťovňa, a.s.

NN Životná poisťovňa je súčasťou finančnej skupiny NN, ktorá svoje služby poskytuje viac než 15 miliónom klientom v 18 krajinách, kde sa o nich stará 11 500 zamestnancov.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Personálna spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu práce.

DITEC, a.s.

DITEC, a.s. pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Za ten čas sme sa vypracovali na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT v Slovenskej republike.

Hewlett Packard Slovakia

Výroba, distribúcia a predaj výpočtovej a kancelárskej techniky.

Scheidt&Bachmann Slovensko s.r.o.

Vývoj, produkcia a distribúcia systémov pre parkoviská, pre železničnú zabezpečovaciu techniku, pre čerpacie stanice a pre vybavenie cestujúcich.

A.D.P. Accounting, s.r.o.

Spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky. Poskytovanie ekonomického poradenstva.

KJG a.s.

Slovenský výrobca strešného klampiarskeho systému na odvodnenie striech budov, strešných krytín.

G.P.R. spol. s.r.o.

Predaj a servis mäsiarskych strojov, obchodných zariadení, gastronomickej techniky a hygienických zariadení.

Oracle Slovensko spol. s r.o.

Poskytovanie softvéru, poradenská činnosť v oblasti softvéru, počítačov, informačnej techniky a obchodných procesov.

MERCK spol. s.r.o.

Spoločnosť Merck bola založená v roku 1668 a je najstaršou fungujúcou chemickou a farmaceutickou spoločnosťou na svete, ako aj jednou z najväčších farmaceutických spoločností na svete.

A ďalší…