PRENÁJOM NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM

na rodinnú/firemnú akciu, svadbu, catering

V cene: jednoduchá montáž, zaškolenie našim technikom
Nezahrnuté v cene: doprava – 0,60€/km, káva

Ceny sú uvedené bez DPH.

DLHODOBÝ PRENÁJOM

OFFICE PROGRAM
– HORECA

MUSETTI CAFFÉ

PRENÁJOM KÁVOVARU

Akcia: kávovar na dva mesiace zadarmo

A niečo navyše! Ak nie ste na sto percent rozhodnutí, máte možnosť si kávovar vyskúšať. Po dohode sme schopní Vám profesionálny kávovar vypožičať na dva mesiace úplne zadarmo. V prípade záujmu využite náš kontakt!

Po dohode sme Vám ochotný nainštalovať kompletné zariadenie pre prípravu špičkového talianského espresa v zložení: profesionálny kávovar s digitálným ovládaním, mlynček na kávu s priamim mletím, zmäkčovač vody. Tento set sme schopný zapožičať na dobu neurčitú, zdarma, pri plnení z Vašej strany minimálnych odberov kávy mesačne. Zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú s možnosťou jednoduchého vypovedania s trojmesačnou výpovednou lehotou. Servis zariadenia po celú dobu zapožičania vykonáva naša spoločnosť na vlastné náklady okrem spotrebného materiálu. Všetky naše zariadenia je možné odkúpiť v hotovosti aj na splátky bez navýšenia.

Vaša prevádzka bude vybavená dostačujúcim množstvom šálok na espresso, cappuccino a horúcu čokoládu, sklom na latte macchiato a vodu ku káve. Podľa Vášho priania dodáme oblečenie pre personál (tričká dámske a pánske, zástery), štandardne v čiernej farbe s logom Musetti Caffé. S každou dodávkou kávy a pochopiteľne, na začiatku spolupráce zdarma zaškolíme Váš personál, prekontrolujeme kávovar a správne nastavíme mlynček.

Cieľom spoločnosti Musetti Slovakia s.r.o. vždy bolo a zostáva poskytovať svojim zmluvným partnerom maximálne profesionálne služby a produkty len špičkovej kvality. Dozrieme na správnosť prípravy kávových produktov a umenie personálu, chceme len aby ste profitovali z predaja jednej z najlepších káv na trhu a šírili naše dobré meno medzi Vašich zákazníkov. Snažíme sa, aby sa káva značky Musetti podávala len v lepších podnikoch na Slovensku, len tam, kde dokážu správne pripraviť a oceniť túto exkluzívnu taliansku značku!