Plnoautomatické kávovary

S plnoautomatickým kávovarom si pripravíte ľahko a rýchlo všetky obľúbené kávové nápoje.

Milovníci mliečnych špecialít ocenia inteligentný systém prípravy Cappuccina a Latte Macchciata, kedy kávovar vie automaticky prepnúť z prípravy teplého mlieka na jemnú mliečnu mikropenu. Budete tiež milo prekvapený dokonalým espressom s plnou chuťou a bohatou penou.

Kalerm K95L kávovar

Model K95L

Najvyššia rada automatických kávovarov KALERM. Spĺňa všetky atribúty „profi“ automatického kávovaru. Pri jeho vývoji sme využili skúseností profesionálnych baristov. Milovníci mliečnych špecialít ocenia inteligentní systém prípravy Cappuccina a Latte Macchiata, kedy kávovar vie automaticky prepnúť z prípravy teplého mlieka na jemnú mliečnu mikropenu. Budete tiež milo prekvapený dokonalým espressom s plnou chuťou a bohatou penou.

Hlavné prednosti:
– Cappuccino, Latte Macchiato, Espresso, Americano jednoduchým stlačením jedného tlačidla
– patentovaná sparovacia jednotka s automatickým systémom čistenia
– robustný kónický mlynček s nastaviteľnou hrubosťou a dobou mletia s presnosťou na 1/10 s.
– vstavaný šľahač mliečnej peny s automatickým systémom čistenia pre zamatovo jemnú mliečnu mikropenu
– dotykový farebný 7“ displej
– vyber z 20 nápojov
– príprava dvoch káv naraz
– možnosť nastavenia teploty a intenzity pripravovaných nápojov
– veľký zásobník zrnkovej kávy s kapacitou 1000g
– robustný kávovar na prípravu 80-100 šálok za deň
– dva nezávislé termobloky pre maximálnu teplotnú stabilitu a veľký výkon
– veľkoobjemový zásobník na kávový odpad s kapacitou až 40 porcií
– režim správcu s možnosťou uzamknutia kávovaru pred nežiaducim opätovným nastavením hodnôt
– nenulovatelné počítadlo jednotlivých druhov spravených nápojov
– Inteligentný systém chybového hlásenia, všetky informácie sa prehľadne zobrazujú na displeji
– veľký 6L zásobník na vodu
– možnosť priameho pripojenia na vodovod

Kalerm X460 kávovar

Model X460

Plnoautomatický kávovar KALERM umožňuje prípravu viac ako 30 rôznych kávových nápojov, od Espressa po mliečne špeciality, s jednoduchým ovládaním cez dotykový displej. Ponúka možnosť prispôsobenia teploty, intenzity nápojov a zároveň pripravuje dve kávy naraz. S patentovaným čistiacim systémom pre šľahač mliečnej peny, kvalitným mlynčekom a rozsiahlymi možnosťami nastavenia je ideálny pre každodenné použitie.

Hlavné prednosti:

– jednoduché ovládanie cez dotykový farebný 10“ displej
– príprava základných typov káv od Espressa, Cappuccina, Latte Macchiato až po Americano stlačením tlačidla
– príprava mliečnych nápojov je umožnená vďaka zabudovanému šľahaču mliečnej peny s automatickým systémom čistenia
– možnosť použitia ako čerstvého mlieka, tak suchej zmesi
– možný výber až z 30 nápojov a príprava až dvoch káv naraz
– možnosť nastavenia teploty a intenzity pripravovaných nápojov
– patentovaná spárovacia jednotka s automatickým systémom čistenia, max. kapacita až 16kg
– profesionálny mlynček na kávu s nastaviteľnou hrubosťou a dobou, ploché oceľové nože s dlhou životnosťou
– robustný kávovar na prípravu 120-150 šálok za deň
– dva zásobníky na zrnkovú kávu a dva zásobníky na suché zmesi ( čokoláda, sušené mlieko, atď…) s kapacitou po 500g
– veľkoobjemový zásobník na kávový odpad s kapacitou až 45 porcií
– dva nezávislé termobloky pre maximálnu teplotnú stabilitu a veľký výkon
– režim správcu s možnosťou uzamknutia kávovaru pred nežiaducim opätovným nastavením
– nenulovateľné počítadlo jednotlivých druhov spravených nápojov
– inteligentný systém chybového hlásenia, všetky informácie sa prehľadne zobrazujú
– možnosť využitia filtra vody Aquina
– veľký 4L zásobník na vodu
– možnosť priameho pripojenia na vodovod
– farebné podsvietenie, individuálne nastavenie farieb a obrázkov na displeji
– MDB pripojenie na kasu

JURA X8 kávovar

JURA X8

Robustné, všestranné a profesionálne riešenie pre prípravu kávy. Kávovar X8 je priam neuveriteľne univerzálny stroj – dokáže pripravovať celé spektrum kávových špecialít s mliekom a mliečnou penou, ale tiež klasickú čiernu kávu či kávu do väčších hrnčekov. Na svoje si prídu dokonca aj milovníci čajov, lebo kávovar vie pripraviť horúcu vodu s rôznou teplotou. Kávovar X8 disponuje výškovo nastaviteľným dvojitým výtokom, pomocou ktorého možno pripraviť i dva nápoje naraz. Prístroj vydá želaný nápoj do nízkej šálky i vysokého pohára už po stlačení jedného tlačidla.

Šikovná pomôcka pre správne umiestnenie šálky či hrnčeka je užitočná najmä v samoobslužnej prevádzke. To isté sa týka aj veľkých a zrozumiteľne stvárnených tlačidiel. Jednotlivé kávové špeciality sa navyše dajú na displeji ľubovoľne rozmiestniť – presne podľa vašich potrieb. Kávovar X8 sa dodáva buď štandardne s veľkou nádržkou na vodu alebo s odolnou súpravou na prívod čerstvej vody. Prvá verzia je vhodná na prenosné použitie, druhá na fixné umiestnenie.

Aktuálne technológie pre dokonalý pôžitok

Inovatívny mlynček AromaG3 zomelie zrnká kávy vždy až tesne pred prípravou nápoja. Navyše ich vždy pomelie tak, aby mala mletá káva ideálnu konzistenciu. Tento typ mlynčeka melie nesmierne rýchlo a precízne, vďaka čomu zostáva lepšie zachovaná komplexná aróma kávy. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) zaručuje optimálny čas lúhovania pre malé nápoje a postará sa o explóziu chuti v každej šálke ristretta či espressa. Kávovar X8 je vybavený výškovo nastaviteľným dvojitým výtokom. Technológia jemnej peny zas k dokonalosti privádza trendové špeciality korunované mliekom a mliečnou penou. Všetky ovládacie prvky nájdete na kávovare X8 vpredu. Sú teda dobre viditeľné a každý na ne bez problémov dosiahne. Aj nádržka na vodu či zásobník zrnkovej kávy sa obsluhujú spredu. Nádržka na vodu i zásobník zrnkovej kávy sa pri tomto modeli štandardne dodávajú s uzamykaním, aby sa predišlo hrozbe manipulácie s nimi. Výlevka i zásobník odpadu po káve sú ergonomicky tvarované a dajú sa vytiahnuť jednou rukou. Ich čistenie je rýchle a bezproblémové. Obslužné prvky sú odrazom jednoduchosti a zrozumiteľnosti konceptu obsluhy. TFT displej vertikálneho formátu v kombinácii s veľkými a poľahky rozlíšiteľnými tlačidlami prípravy sú zárukou toho, že s obsluhou kávovaru nebudú mať ťažkosti ani úplní začiatočníci. Tlačidlá prípravy a údržby možno navyše zablokovať, aby ste zabránili nechcenému preprogramovaniu alebo náhodnej obsluhe počas čistenia stroja.

Hygiena certifikovaná TÜV

Aj údržba prístroja X8 je podobne nekomplikovaná ako jeho obsluha. Integrované programy preplachovania a čistenia sú za predpokladu použitia originálnych údržbových produktov JURA istotou hygieny a čistoty v súlade s certifikátom TÜV. V prípade X8 je automatizované dokonca aj čistenie mliečnych ciest, ktoré spustíte stlačením jedného tlačidla. Odolný dvojitý výtok sa dá veľmi jednoducho rozobrať. Dýzy na mlieko sú umiestnené v prednej časti dvojitého výtoku, sú preto ľahko dostupné a v prípade potreby ich možno bez ťažkostí vymeniť.

Rovnako individuálny ako vaše požiadavky

Kávovar X8 možno kombinovať s prídavnými kávovarmi a elegantným príslušenstvom, ako sú ohrievač šálok, chladič mlieka Cool Control. Ide skrátka o ideálny základný kameň pre vytvorenie kompletného, na mieru šitého riešenia prípravy kávy, ktoré sa uplatní tak povediac kdekoľvek.

Viac plnoautomatických kávovarov nájdete v našom e-shope.